פרסומים וכתבות

הטיפול בנפגעי אסון רעידת האדמה בנפאל- יומן מסע
 
אסתי פרדו, מטפלת בעמותה בישראל, נסעה עם משלחת AWB ארה"ב לטיפול בנפגעי אסון רעידת האדמה בנפאל. במשך שבועיים כתבה יומן מסע מסקרן המתאר את המעבר בין הכפרים והעבודה המרתקת בשטח, שגם היום, הרבה זמן אחרי, עדיין מבקש ריפוי ועזרה.
 
הכשרת "מדקרים ללא גבולות" בישראל 2015 - יומן אישי
 
גלית גליל, מטפלת שהשתתפה בהכשרת המטפלים השניה של "מדקרים ללא גבולות" בישראל , מספרת מזוית אישית על החויה, והמפגש עם המטפלים הנוספים בהכשרה.
 
 
ריפוי ללא גבולות
 
אורן רחמני, מטפל ברפואה סינית מצוות "מדקרים ללא גבולות" ישראל , מספר מזוית אישית על הטיפול במעגל ריפוי קבוצתי, ועל חויית הטיפול המשותפת במעגל.
 
 
כתבה אודותינו במגזין Acupuncture Today
 
כתבה הסוקרת את פעילות "מדקרים ללא גבולות" ישראל ומספרת על הכשרת המטפלים הראשונה שלנו שהתקיימה במהלך חודש אפריל 2014  .
נעים להכיר- "מדקרים ללא גבולות ישראל"
 
מירב לשם, מטפלת ברפואה סינית שהשתתפה בהכשרת המטפלים הראשונה שלנו ומטפלת במעגלי הריפוי של מדקרים ללא גבולות, כותבת מזוית אישית ייחודית אודות ההכשרה ואופי הפעילות בארץ.
 
بدون حدود
 
 
بينما كنت مسافرة بالطائرة من أمستردام لفورتلند وأورغون, كنت أرسم بمخيلتي المقعد الذي سأجلس فيه, بجانب النافذه. فرأيت بجانبي شاب أمريكي فأشرت له بأن هذا المقعد الذي بجانب النافذه هو مقعدي, فقام وأعطاني أن أمر لأصل المقعد.... فقال لي هذا الشاب: "Bad news for you". سألته لماذا؟ فأجابني: لقد تناولت حبة منوم قويه جدا, وخلال نصف ساعة لن يكون مع من تتكلمين, وإذا احتجت لاجتياز المقاعد لتذهبي لاستعمال دورة المياه على سبيل المثال فعليك دفعي بقوة لكي أستيقظ.
ללא גבולות

במטוס מאמסטרדם לפורטלנד, אורגון, מאתרת את מקום הישיבה שלי, במושב ליד יושב בחור אמריקאי צעיר, אני מסמנת לו שהמושב שלי ליד החלון, הוא קם ונותן לי לעבור, אני מתיישבת."Bad news for ya" פונה אלי האמריקאי. למה? אני שואלת והוא מסביר – לפני חמש דקות לקחתי כדור שינה קטלני, זה אומר שתוך חצי שעה אין עם מי לדבר, אם תצטרכי לצאת לשירותים תצטרכי לדחוף אותי בכח או לקפוץ מעלי..זה בסדר, אני עונה, אני גמישה נסתדר.בחצי השעה עד שהכדור התחיל להשפיע...