הכשרת המטפלים של "מדקרים ללא גבולות" 

עמותת  "מדקרים ללא גבולות" ישראל מטפלת בנפגעי טראומה רגשית באמצעות מעגלי רפואה, במערך של למעלה מ-120 מטפלות ומטפלים הפועלים ברחבי הארץ.

העמותה מרחיבה את מעגל המטפלים המתנדבים שלה כל העת ומזמינה מטפלים ומטפלות ברפואה סינית, שיאצו וטווינא המעוניינים להשתלב בעשיה ההתנדבותית בקהילה, בארץ ובעולם ליצור איתנו קשר ונשמח לעדכן אתכם על הכשרת המטפלים הבאה שלנו.

 

מה לומדים בהכשרה? 

שיטת הטיפול במעגלי הרפואה מבוססת על טיפול של קבוצת מטפלים בקבוצת מטופלים בעזרת דיקור אוזן בשיטת NADA, עבודה עם מדבקות זרעים וצ'יגונג רפואי.

ההכשרה עצמה בנויה בצורת ריטריט בן 3 ימים וכוללת למידה והתנסות קלינית במעגלי רפואה, כמו גם הגישה לטיפול בנפגעי טראומה מבחינה פסיכולוגית, גישת 5 האלמנטים לטראומה, עבודה רגשית דרך הגוף, צ'יגונג רפואי, קצב, מניעת טראומה משנית ועוד.

ההכשרה מועברת ע"י חברי הצוות הישראלי של AWB, ועקב העיסוק בנושא רגיש כמו טראומה, היא בנויה כריטריט המלווה תהליך קבוצתי ואישי כאחד. 

 

למי מיועדת ההכשרה?

מטפלים ומטפלות ברפואה סינית, שיאצו וטווינא המעוניינים להצטרף למשפחת "מדקרים ללא גבולות" ולקחת חלק בפעילות העמותה לאחר ההכשרה, מעגלי רפואה ומפגשי העשרה מקצועיים בנושא טראומה רגשית.

מתי ואיפה? 

ההכשרה הבאה תתקיים בין התאריכים 22-24.9.19 בקיבוץ גבולות בדרום, אם ברצונכם לשמוע עוד פרטים השאירו אותם מטה ונשוב אליכם בהקדם.

נא השאירו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם או כתבו אלינו למייל 

esti.awbisrael@gmail.com  ונשוב בהקדם

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now